Jdi na obsah Jdi na menu
 


Název: Classroom3

ObrazekSnažte se ve škole opsat co se dá. Dávejte si pozor na učitele. Opisujete držením levého tlačítka myši.

Chci hrát

 

Název: Najdi 5 rozdílů

ObrazekHra má vcelku jednoduchá pravidla, ale o to složitější průběh hry. Mezi dvěma obrázky musíte najít 5 rozdílů a opravdu to není snadné. Rozdíl označíte kliknutím myši.

 

Chci hrát

 

Název: Lake Tyler

ObrazekV této hře se projedete na nafouknuté pneumatice na jezeře. Cestou se pokusíte posbírat co nejvíc bodů a taky se budete muset vyhýbat záludným překážkám.

Chci hrát

 

 

Název: Tuning

ObrazekPro milovníky tunningu je tu připravená lahůdka. Můžete si vytunit svoje autíčko přesně podle svých představ. Tak s chutí do toho.

 

Chci hrát

 

Název: Stealth Hunter

ObrazekKonečně je tu zase jedna originální hra. Dostanete se do podzemního komplexu, kterým budete muset procházet. Budete muset řešit drobné problémy, jako kde najít klíč, nebo jak odstranit strážného. Přeji hodně štěstí.

Chci hrát

 

Název: Virtual Surgery

ObrazekV této hře si můžete zkusit, jaké to je být doktorem. Myslím, že každý zjistí, že to opravdu není úplně snadné a je třeba znát každý postup do posledního detailu.

Chci hrát

 

 

Název: Global rescue

ObrazekČeká na vás několik misí,ve kterých budete muset osvobodit vaše lidi, jenž zůstali za nepřátelskou linií. Váš vrtulník je i vyzbrojen a tak můžete opětovat palbu nepřítele.

Chci hrát

 

Název: Tower Blaster

ObrazekV této hře musíte porazit zákeřné Vikingy a to tím způsobem, že budete stavět věže. Věž musíte postavit správně a dříve nežli váš soupeř. 

 Chci hrát

 

Název: Prince of Persia special edition

ObrazekFlash remake klasiky Prince of Persia. Snažte se přejít hru v co nejkratším čase. Musíte to zvládnout za 8 minut. Ovládate šípkami, [SHIFT] se chytáte okraje ploch a nebo chodíte pomaleji, [MEZERNÍK] a nebo šipkou nahoru skočíte. Meč vybíráte klávesou [A] a udeříte klávesou [SHIFT]

 Chci hrát

 

Název: Super Mario

ObrazekMária každý dobře zná. Jednoduchá plošinovka kde se chodí a skáče. To je vše. Musíte se dostat co nejdál. Skákat přes želvy a další zvířata, Prostě přes všechno co by Vám mohlo ublíži.

 Chci hrát

 

Název: Naučte se parkovat I.

ObrazekJestli si myslíte že práce člověka na parkovišti je snadná, určitě tomu tak není v této hře. Vyzvednete si auto od vašeho návštěvníka a potom mu ho musíte dovézt k EXITu. Až tam budete mít tak 5 aut, věřte tomu, že je v tom trochu zmatek.

Chci hrát

 

Název: Naučte se parkovat II.  

ObrazekJestli si myslíte že práce člověka na parkovišti je snadná, určitě tomu tak není v této hře. Vyzvednete si auto od vašeho návštěvníka a potom mu ho musíte dovézt k EXITu. Až tam budete mít tak 5 aut, věřte tomu, že je v tom trochu zmatek. Narozdíl od první verze jsou v této hře různá vylepšení.

Chci hrát

 

Název: Americký poker

ObrazekKlasický poker jen lehce vylepšen. Pokud nevíte s čím vším můžete vyhrát, hra nabízí podrobný návod.

Chci hrát

 

 

Název: Nakrmte Fulmiho

ObrazekFulmo má hlad a potřebuje si chytit pár ryb na večeři, jinak umře hlady. Pomůžete mu?

Chci hrát

 

Název: Lodě

ObrazekKlasické lodě zná snad opravdu každý. Lodě narozdíl od piškvorků nezáleží tolik na vaší inteligenci ale spíše o vašem štěstí. V této hře můšete hrát jen s počítačem a opravdovou chybou, si myslím, že jsou lodě jen ve tvaru "I" a nejsou na nich žádné záhyby. Hru ovládáte normálně myší.

Chci hrát


Název: Virtual Villagers

Malí vesnicané potrebují Váš návod k prežití a aby se rozvíjeli na záhadném ostrove Isola. Ucte je nutné znalosti k prežití a snažte se rešit 10 puzlí po ceste ostrova Isola. Vaši vesnicané se pokracují ucit a rozvíjet, proverujte to casto, abyste se o ne staral a uvidíte, jaká prekvapení Vás ocekávají. BUDOVÁNÍ OSTROVA: Klikejte a drž kdekoli na území a tahej myš k budování vesnice a okolí. VÝBER VESNICANA: Klidne kliknete na jednoho z nich. Kliknete na detail pro podrobné informace o nem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

no ujdou

(ahoj, 15. 1. 2011 18:23)

tyhle hry no docela ujdou!

Hry

(Marek Lalo, 11. 9. 2007 17:06)

No ujdou.

trapný hry

())))))))), 26. 5. 2007 19:36)

To jsou teda fakt trapný hry. A ty vtipy ty sou snad ještě trapnější. No prostě trapný stránky.

hry

(pokak, 15. 5. 2007 16:55)

Jsou pěkný.

hry

(makhu, 7. 1. 2007 12:52)

tyjo ty sou BOŽÍ

hry

(Clariss, 9. 2. 2006 12:50)

Hele kde si sehnala tyhle hry?? Jsou fakt luxusně luxusní..